نتایج جستجو برای عبارت :

مگر صبا برساند به من هوای تو را

رنگ ها مفاهیم خاصی را به بیننده می رسانند اما این مفاهیم در گذر زمان تغییر میکنند . امکان دارد رنگی اکنون مفهومی را برساند که قرن ها پیش مفهوم دیگری را داشته و سال ها بعد مفهوم دیگری را برساند . در کل رنگ ها یک ابزار ارتباط بصری است که می تواند بر روانشناسی بیننده در سطحی نیمه هشیار تاثیر بگذارد .
رنگ ها در طراحی لوگو ، محصولات ، طراحی بسته بندی ، امور مختلف تبلیغاتی و گرافیکی ، مفاهیم مختلفی را می رسانند . به عنوان مثال رنگی می تواند پیام مثبت ی
آنکس که بداند و بخواهد که بداند  خود را به بلندای سعادت برساند...آنکس که بداند و بداند که بداند اسب شرف از گنبد گردون بجهاند ...آنکس که بداند و نداند که بداند  با کوزه ی آب است ولی تشنه بماند ...آنکس که نداند و بداند که نداند لنگان خرک خویش به مقصد برساند ...آنکس که نداند و بخواهد که بداند جان و تن خود را ز جهالت برهاند ...آنکس که نداند و نداند که نداند  در جهل مرکب ابدالدهر بماند ...آنکس که نداند و نخواهد که بداندحیف است چنین جانوری زنده بماند...!(وا
فملی
شرکت ملی مس مجوز افزایش
سرمایه 30 درصدی را از محل جذاب سود انباشته دریافت کرد."فملی" می تواند درصورت تصویب سهامداران،
سرمایه فعلی را از 7.8 به 10.1 هزار میلیارد تومان برساند. تامین مالی این
شرکت بورسی از محل سود انباشته اعمال می شود تا قادر به تامین بخشی از
منابع مورد نیاز جهت تکمیل طرح های توسعه ای شود.

وثوقسرمایه گذاری وثوق امین که درخواست افزایش سرمایه 50 درصدی داده
بود توانست موافقت سازمان بورس را برای تامین مالی 48 درصدی اخذ و سرمایه
رنگ ها مفاهیم خاصی را به بیننده می رسانند اما این مفاهیم در گذر زمان تغییر میکنند . امکان دارد رنگی اکنون مفهومی را برساند که قرن ها پیش مفهوم دیگری را داشته و سال ها بعد مفهوم دیگری را برساند . در کل رنگ ها یک ابزار ارتباط بصری است که می تواند بر روانشناسی بیننده در سطحی نیمه هشیار تاثیر بگذارد .رنگ ها در طراحی لوگو ، محصولات ، طراحی بسته بندی ، امور مختلف تبلیغاتی و گرافیکی ، مفاهیم مختلفی را می رسانند . به عنوان مثال رنگی می تواند پیام مثبت ی
اگر از شما بپرسند که «رؤیایی‌ترین گلی که می‌توانند به شما هدیه بدهند کدام است؟» چه پاسخی می‌دهید؟ احتمالا گل رز ؛ یا شاید هم گل نرگس و ارکیده‌ی آبی.اما پاسخ من «گل قاصدک» است! اصلا مگر داریم از این گل، رؤیایی‌تر؟!گل قاصدک زبان ندارد که اگر داشت؛ از خیلی چیزها سخن می‌گفت. از آرزوهای بسیاری که توسط پیر و جوان در گوشش خوانده شده تا آن‌ها را به خدا برساند. از «دوستت دارم» ‌هایی که عُشّاق برایش زمزمه کرده‌اند تا به گوش معشوقشان برساند. گل قا
های وب
شرکت داده گستر عصر نوین از برنامه افزایش سرمایه 30 درصدی از محل
سود انباشته خبر داد ."های وب" درصدد است در صورت موافقت سازمان بورس سرمایه فعلی
را از 400 به 520 میلیارد تومان برساند.وبرق
سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق زنجان و قزوین از پیشنهاد هیات
مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 200 درصدی از دو محل خبر داد."وبرق" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 6.7 به 20.1 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت حاضر در بازار پایه ب فرابورس از دو محل
آورده نقدی سهامد
پتروشیمی فارابی پتروشیمی فارابی، برنامه
افزایش سرمایه 1986 درصدی را از مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها داد.
مارونپتروشیمی مارون که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات پلی اتیلنی است، با دریافت مجوز سازمان بورس برای افزایش سرمایه 100 درصدی آماده
برگزاری فوق العاده شد."مارون" می تواند سرمایه 400 میلیارد تومانی را از محل
سود انباشته به 800 میلیارد تومان برساند و صرف اصلاح ساختار مالی کند.فولادفولادمبارکه مجوز افزایش سرمایه 73 درصدی از محل جذاب س
تلیسهدامداری تلیسه نمونه اعلام کرد هیچ برنامه ایی برای افزایش سرمایه از
تجدید ارزیابی دارایی ها ندارد .
شسینا
شرکت صنایع شیمیایی سینا از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 300 درصدی خبر داد."شسینا" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 3 به 12.2 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت درصورت موافقت سازمان بورس از محل سود
انباشته و با هدف اصلاح ساختار مالی و ریسک ها و هزینه های مالی اعمال
خواهد شد.
سپنتا
شرکت صنعتی سپنتا از
برنامه افزایش سرما
وآوا
سرمایه گذاری آوانوین از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه
67 درصدی خبر داد."وآوا" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 60 به 100 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی
صورت می پذیرد تا قادر به افزایش نسبت سرمایه در مقایسه با سرمایه شرکت های
مشابه ، حفظ رقابت پذیری و اجرای خط مشی ، تقویت بنیه مالی و پرداخت مخارج
سرمایه ای برنامه ریزی شده شود.
فرآور
شرکت فرآوری مواد معدنی ایران مجوز افزایش سرمایه 450
هرمزشرکت فولاد هرمزگان جنوب برای اتخاذ تصمیم درخصوص تنفیذ معاملات ماده
129 دوره مالی منتهی به اسفند گذشته و تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه به
دو مجمع عادی بطور فوق العاده و فوق العاده می رود."هرمز" با اخذ مجوز افزایش سرمایه 67 درصدی از محل سود انباشته، می تواند
سرمایه فعلی را از 1.5 به بیش از 2.5 هزار میلیارد تومان برساند و قادر به
اصلاح ساختار مالی شود.
غگل
شرکت گلوکوزان مهر سال جاری درخواست افزایش سرمایه 3023 درصدی داده بود
اما نتوانست مجوز س
« ماه رجب ،
یک رحمِ زمانی‌ست که می‌تواند سالهای طولانیِ گناه را در یک انسان، جبران کرده، و او را به تولدِ سالم، به آخرت برساند.
مکانسیمِ این تغییر بزرگ و سریع در روح، چگونه است؟»
#استاد_شجاعی 

+ تا این را گوش نداده اید از اینجا نروید!
 تلنگری ماه رجب
اسب سواری ، مرد فلجی را سر راه خود دید ڪه عصا به دست پیاده می رود .مرد سوار دلش به حال او سوخت ، از اسب پیاده شد. او را از جا بلند ڪرد و بر روی اسب گذاشت تا او را به مقصد برساند!
مرد افلیج ڪه اڪنون خود را سوار بر اسب می دید، دهنه ی اسب را ڪشید و گفت :اسب را بردم ... 
و با اسب گریخت!

ادامه مطلب
یک هیأت و یا یک گروه چند نفره می‌تواند:
- با دیدار از سالمندان و اهداء هدیه به پدر و مادرهای دینی ما، مبلغ غدیر باشد.
- با برگزاری مراسم جشن، برای غدیر تبلیغ کند.
- با ایجاد ایستگاه صلواتی، مبلغ غدیر باشد.
- با کمک های مالی و رسیدگی به زندگی مستمندان در این ایام، غدیر را در کام آنان شیرین کند.
- با تبلیغات نوشتاری و نصب پلاکارد در محله، برای غدیر تبلیغ کند.
- با مراجعه به یک بیمارستان در روز غدیر و عیادت از بیماران، دل‌های پریشان آن‌ها را در غدیر ش
بسم او ...
شده تا به‌حال دیوانه‌ای به پستتان بخورد و شما عمیقاً به فکر فرو بروید که حکمت این اتفاق چه می‌تواند باشد.
چند روز پیش این اتفاق برای من افتاد. با فردی برخورد کردم که بی‌وقفه فریاد می‌زد، فریادهایی که از عمق جانش بود تا صدایش را به گوشم برساند
ادامه مطلب
فردی که رسالتی بزرگ و عمیق دارد مدام به تجدید قوای روحی نیازی ندارد . قرار نیست شغل و حرفه اش هر ماه یا هر سال به او منفعت برساند چنین فردی مسئولیتی را می پذیرد نه به واسطه ی آنکه که ثمره اش چیست بلکه به دلیل آنکه آن مسئولیت در ذات خود شایسته و سودمند است . 
وثوقشرکت سرمایه گذاری وثوق امین از برنامه افزایش سرمایه 50 درصدی خبر داد."وثوق" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 120 به 180 میلیارد ریال برساند. تامین مالی این شرکت از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی اعمال خواهد شد.
سمگا
سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران از برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی خبر داد."سمگا" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 3000 به 6000 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت درصورت موافقت سازمان بورس از محل مطالبات حال شده س
قصد دارم قدم در راهی بگذارم که فقط خدا می تواند من را به پایانش برساند
راهی زیبا و شاید شیرین و سخت
30 سال زندگی و درجا زدن ؛ حالا من قدم در راهی جدید گذاشته ام.
میخوام شرح تلاش هام رو ثبت کنم و آهسته آهسته این مسیر زیبا را تا آخر بروم .
ان شاا...
شرکت تعاونی مسکن تلاشگران شهرداری بندرانزلی ( درحال تصفیه ) به شماره ثبت 1799 و شناسه ملی 10720145406 در نظر دارد تا از طریق مزایده سه پلاک ثبتی از زمین های مسکونی خود را بفروش برساند. جهت اطلاع بیشتر با شماره 09117041503 تماس حاصل نمایید.
از فروردین که خیری ندیدیم
نه آن که رفته بود برگشت 
نه آن که بود وفا کرد 
بهار بود جانم ولی رنگ خزان داشت.
حالا اردیبهشت آمده...
کاش حداقل اردیبهشت کمی منصف باشد 
سفر کرده‌ای را باز گرداند 
عاشقی را به معشوق برساند 
مرگ نباشد، تولد باشد 
از فروردین که گذشتیم 
کاش اردیبهشت 
اردیبعشق شود...!
فولاد افزایش سرمایه 61 درصدی از محل سود انباشته فولاد مبارکه.این شرکت می تواند
سرمایه 13 هزار میلیارد تومانی را به 20.9 هزار میلیارد تومان برساند تا
صرف تأمین سرمایه در گردش به منظور ذخیرۀ الکترود مورد نیاز، جبران مخارج
سرمایه‌ای انجام شده بابت تکمیل طرح‌های توسعه‌ای، مشارکت در افزایش سرمایه
شرکت‌های سرمایه‌پذیر و جبران مخارج انجام شده بابت تملک سرمایه‌گذاری‌های
بلندمدت شود.
زکشتشرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت مجوز افزایش
سرمایه 5
بخشی از پیام مقام معظم رهبری به مناسبت شروع سال جدید:
 از خدای متعال میخواهیم که این سال را سال پیروزی‌های بزرگ قرار بدهد و به حضرت بقیّةالله (ارواحنا فداه) که ناخدای این کشتی او است، عرض میکنیم که کشورِ خودش را به ساحل نجات برساند، مردم مؤمن ایران را حمایت کند، کمک کند.
اللهم عجل لولیک الفرج 

زیرکی فرمانده
✨پس از عبور از کانال اول، و سه ردیف سیم خاردارهای حلقوی، عبور از میدان مین حدودا با عرض ده متر شروع شد.  تخریب چی ها معبر زدند و قرار شد گروهان دوم از گردان کمیل از معبر باز شده عبور کند و خود را به کانال دوم برساند.
ادامه مطلب
اگر از شما بپرسند که «رؤیایی‌ترین گلی که می‌توانند به شما هدیه بدهند کدام است؟» چه پاسخی می‌دهید؟ احتمالا گل رز ؛ یا شاید هم گل نرگس و ارکیده‌ی آبی.اما پاسخ من «گل قاصدک» است! اصلا مگر داریم از این گل، رؤیایی‌تر؟!گل قاصدک زبان ندارد که اگر داشت؛ از خیلی چیزها سخن می‌گفت. از آرزوهای بسیاری که توسط پیر و جوان در گوشش خوانده شده تا آن‌ها را به خدا برساند. از «دوستت دارم» ‌هایی که عُشّاق برایش زمزمه کرده‌اند تا به گوش معشوقشان برساند. گل قا
خرید اینترنتی و تحویل در ایران:اگر نیاز به کالایی دارید که در سایت های خارجی مانند آمازون به فروش میرسد، اما آدرسی در خارج از کشور ندارید که آن را تحویل بگیرد، میتوانید درخواست خود را ثبت کنید تا ایرانیکارت کالا را برای شما بخرد. آن را به آدرس امریکای خود ارسال کند سپس به ترکیه ارسال و بعد از ترخیص آن در گمرکات رسمی کشور آن را به دست شما برساند.

احساس نیاز به ماساژ ریلکسی

آیا ماساژ ریلکسی واقعا مورد نیاز افراد است؟

برخلاف باور عمومی این سبک از ماساژ تنها یک هوس نیست، بلکه فواید سلامتی آن توسط علم پشتیبانی می‌شوند. استرس می‌تواند به ذهن و بدن شما آسیب برساند و منجر به بیماری‌های مزمن، خستگی، تمرکز ضعیف ذهنی و بیماری‌های ذهنی شود. استرس‌های خفیف و لحظه‌ای بعید به نظر می‌رسد باعث ایجاد مشکل شود اما استرس‌های مزمن و طولانی مدت می‌تواند به س

اگر از شما بپرسند که «رؤیایی‌ترین گلی که می‌توانند به شما هدیه بدهند کدام است؟» چه پاسخی می‌دهید؟ احتمالا گل رز ؛ یا شاید هم گل نرگس و ارکیده‌ی آبی.اما پاسخ من «گل قاصدک» است! اصلا مگر داریم از این گل، رؤیایی‌تر؟!گل قاصدک زبان ندارد که اگر داشت؛ از خیلی چیزها سخن می‌گفت. از آرزوهای بسیاری که توسط پیر و جوان در گوشش خوانده شده تا آن‌ها را به خدا برساند. از «دوستت دارم» ‌هایی که عُشّاق برایش زمزمه کرده‌اند تا به گوش معشوقشان برساند. گل
شرکت صمیم دردانه در سال 1375 تاسیس گردید و به عنوان اولین شرکت بود که در استان آذربایجان شرقی کارخانه بوجاری و بسته بندی محصولات کشاورزی را راه انداخت، تا توانسته باشد بار سنگینی از دوش کشاورزان منطقه را بردارد و محصولات منطقه ، حتی بعضی از محصولات کشاورزی استان های دیگر کشور را بعد از بوجاری و درجه بندی و با بسته بندی های مدرن روز دنیا به دست مصرف کنندگان داخلی و خارجی برساند. شرکت صمیم دردانه اولین محصولات خود را از بذر یونجه و زیره سبز شروع
وچه زیبا گفت سهراب عزیز
باید امروز حواسم باشد که اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم را بدهم تا برساند به خدا به خدایی که خودم میدانم نه خدایی که برایم از خشم نه خدایی که برایم از قهرنه خدایی که برایم ز غضب ساخته اند به خدایی که خودم میدانم به خدایی که دلش پروانه است و به مرغان مهاجر هر سال راه را میگویدو به باران گفته است باغها تشنه شدند و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هستکه مبادا که ترک بردارد به خدایی که خودم میدانم !
این جوان مؤمن است که در مسئله‌ی هسته‌ای، در مسئله‌ی پیشرفتهای علمی، در نانو، در رویان، در بقیّه‌ی بخشهای علمی بیدارْخوابی میکشد، سختی میکشد تا اینکه یک پیشرفت علمی را به نهایت برساند؛ این جوانِ مؤمن است، اینها بچّه‌های مؤمن ما هستند

----------------------------------------------------------------
به گزارش ایسنا، اگر بخواهید بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان را نام ببرید، شاید اولیه نامی که به ذهن تان خطور کند، سوپراستار سامبای برزیلی "پله" است. پله ۱۸ سال در سانتوس بازی کرد و ۶۱۹ گل به ثمر رساند. او در طول دوران بازی خود بیش از ۱۰۰۰ گل به ثمر رساند و عامل موفقیت برزیل در سه قهرمانی در شیشه ذرهبین های جهانی ۱۹۵۸، ۱۹۶۲ و ۱۹۷۰ بود. بابی چارلتون درباره پله می گوید: "اسب سواری برای هنرنمایی او بدعت شد. " یوهان کرویف نیز پله را تنها بازیکنی می د
پاکشو
گروه صنعتی پاکشو، برنامه افزایش سرمایه سنگین 400 درصدی داد."پاکشو" در نظر دارد سرمایه اسمی 100 میلیارد تومانی را از
سه محل آورده و مطالبات سهامداران، سود انباشته و مازاد تجدید ارزیابی
دارایی ها به 500 میلیارد تومان برساند و صرف تامین مخارج سرمایه گذاری در
شرکت ها کند.
ادامه مطلب
قارومشرکت قند ارومیه از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 156 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد."قاروم" درصدد است سرمایه فعلی را از 17.1 به 43.9 میلیارد
تومان برساند تا قادر به اصلاح ساختار مالی، ارتقاء نماد معاملاتی و گسترش
سطح فعالیت ازطریق منابع داخلی شود.
ادامه مطلب
سریال Peaky Blinders : در دهه 20 که گروه های گنگستری در شهر بیرمنگهام واقع در انگلستان بسیار زیاد شده است، یک گروه گنگستر سعی میکند خود را در این دهه به قدرت برساند. میتوانید تمامی فصل های این سریال را در این مطلب دانلود کنید.
ادامه مطلب
کگاز
شرکت شیشه و گاز از برنامه افزایش سرمایه 400 درصدی خبر
داد."کگاز" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 45 به 225 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس از
محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و صرف تکمیل پروژه 2 و 3 می شود.
ادامه مطلب
سهگمت
شرکت سیمان هگمتان از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 55
درصدی خبر داد."سهگمت" درصدد است به منظور بهبود سطح اعتباری، سرماهی فعلی
را از 50.2 به 78 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت در صورت
موافقت سازمان بورس از محل جذاب سود انباشته اعمال خواهد شد.
ادامه مطلب
کم پیش آمده که حرف از سختی و تنگنایی باشد و آخرش یک نفر نگوید خدا فقط امام زمان را برساند. اکثر اوقات که سوار بی‌آرتی‌های ولیعصر می‌شوم بحث‌های سیاسی داغ‌تر است. هرچیز باربط و بی‌ربطی به سیاست می‌رسد. از سیاست خسته‌ام. در دلم به استدلال‌هایشان می‌خندم. پیرزن هشتاد سالش بود. خودش گفت. گفت معلم بوده است. یعنی حرف را می فهمید. چتری‌های پرکلاغی اش را از کلاه ریخته بود بیرون. از وضع کشور می‌نالید. حق داشت. خانم سن دار سانتی مانتالی گفت خدا فقط
یک چیزی از یک جایی انگار دارد چنگ می‌زند تا خودش را به یک بالایی برساند. آن چیز از جنس فکرهای فصلی و موهومات قلبی است. آن جا؛ حنجره و گلوی یک ذهن مفلوک است که پر از خراش چنگ‌ها شده است. و آن بالا... آن بالا... .
چارلی یک بار یک محشری درمورد لکنت نوشته بود؛ کشتی درون بطری! آواهایی که  خود را می‌رسانند اما پشت دندان‌ها گیر می‌کنند.
حقیقتا نفسم گرفت!
غیرممکن احمقانه‌ی ناشی از ترس. ترس زاییده‌ی زندگی بین آدم‌ها، و استعداد شگرف این گونه‌ی انگار خلق
می خواهید آزمایش خون بدهید، می گویند باید ناشتا باشید. کم کمش
دوازده ساعت غذا نخورده باشید. اگر یازده ساعت لب به غذا نزده باشید می گویند جواب
آزمایشتان دقیق نیست. آن دوازده ساعت قبل هم باید غذای سبک خورده باشید. غذای
سنگین حتی بعد از دوازده ساعت هم ممکن است مانعی باشد از دقت در آزمایش شما و
علائم دقیقی که پزشک باید در وضعیت خون شما تشخیص بدهد.
اگر همه این شرایط را رعایت کردید، حالا از نظر پزشکی، شما خودتان
هستید! پزشک می تواند میزان سلامت یا بی
چکارن
شرکت کارتن ایران از برنامه افزایش سرمایه 1200
درصدی خبر داد."چکارن" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 182 به2366 میلیارد
ریال برساند. تامین مالی این شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختار مالی و بهبود نسبت مالکانه اعمال خواهد شد.
ادامه مطلب
یکدیگر را قضاوت نکنیم زیرا اگاهی انسانها متفاوت است پس عالم هر فردی ،منحصر بفرد و خاص اوست . نمیتوان جای فرد دیگری خود را قرار داد و عالم او را درک نمود...چه بسا اگر ما با ان آگاهی و توانایی بودیم از او بدتر عمل میکردیم اگر جه متاسفانه بد و خوب از نطر ما چیزی شده است که منفعتی به ما برساند یا نرساند..یکدیگر را قضاوت نکنیم زیرا با این کار ،شناخت و آگاهی خود را مطاق و کامل فرض کرده و دیگران را بر اساس همین اگاهی و شناخت داوری کرده و حکم میرانیم..

ادا
حضرت امیر المومنین علی (ع) فرمودند :
( در روز غدیر ) وقتی که به همدیگر رسیدید همراه سلام ، مصافحه کنید و در این روز به یکدیگر هدیه بدهید. این سخنان را هرکه بود و شنید به آنکه نبود برساند ، توانگر به سراغ مستمند برود و قدرتمند به یاری ضعیف پیامبر مرا به این چیز ها امر کرده است.
وسائل الشیعه 7: 327
پیشنهاد اجرایی :
دست دادن و روبوسی با مومنین
کم پیش آمده که حرف از سختی و تنگنایی باشد و آخرش یک نفر نگوید خدا فقط امام زمان را برساند. اکثر اوقات که سوار بی‌آرتی‌های ولیعصر می‌شوم بحث‌های سیاسی داغ‌تر است. هرچیز باربط و بی‌ربطی به سیاست می‌رسد. از سیاست خسته‌ام. در دلم به استدلال‌هایشان می‌خندم. پیرزن هشتاد سالش بود. خودش گفت. گفت معلم بوده است. یعنی حرف را می فهمید. چتری‌های پرکلاغی اش را از کلاه ریخته بود بیرون. از وضع کشور می‌نالید. حق داشت. خانم سن دار سانتی‌مانتالی گفت خدا فق
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
یا ابوالفضل قسم به آن صبر تمام شده جواب علمای سقیفه را بده
_________
در نزد علمای سقیفه
پیامبر به رسالت رسیدند تا تمام افرادی که پیامبر را حتی یک نظر دیدند و یا یک کلمه با او صحبت کردند یا حتی پیکر بی‌جان پیامبر را دیدند، اهل بهشت شوند ولو آنکه در تمام طول عمر خود  اهل زنا و شراب و قمار و قتل و غارت و دزدی و ... باشند ،
حتی اگر دستشان به خون اصحاب پیامبر و با تقوا ترین  بندگان خدا آلوده باشد
حتی اگر فرزند پ
توضیح : بازی با زبان پایتون ساخته شده و بازی به این صورت است که دو بازی کن باید بر روی دو دکمه کلیک کنند و با هر بار

کلیک کردن لاین بالا می رود . هر بازیکن که زود تر بتواند لاین خود را به انتها برساند برنده بازی اعلام میشود .

دریافت بازی : فایل exe
دفاع از خود یا دیگران در مقابل سارق و مهاجم داراے شرایطے است و در صورت وجود آن شرایط قانون گذار از فرد مدافع حمایت خواهد ڪرد.
باید دانست:
۱⃣دفاع و حملہ باید متناسب باشد. مثلاً اگر ڪسے با چوب بہ دیگرے حملہ ڪرد مدافع نمی‌تواند با اسلحہ از خود دفاع ڪند.
۲⃣ امڪان دسترسے بہ نیروے انتظامے نباشد.
۳⃣ خطر قریب الوقوع باشد. بنابراین اگر ڪسے دیگرے را صرفاً تهدید ڪند مدافع نمی‌تواند با سلاح او را بہ قتل برساند.
۴⃣ دفاع براے دفع خطر ضرورت داشتہ باشد. مثل
عوارض جدی و خطرناک استون
 استون به عنوان یک ماده پاک کننده استفاده می شود، با این حال اثرات بسیار مضری بر روی بدن انسان دارد. با وجود این که استون موجود در لاک پاک کن ها ضررهای کمتری دارند، اما آنها هم می‌توانند به بدن آسیب برساند. در ادامه اندام هایی را که ممکن است تحت تاثیر استون آسیب ببینند را به شما معرفی خواهیم کرد.

ادامه مطلب
خاطراتم را در کوچه های زمستان جا گذاشتم
در نم باران
در..
خودم را به بی خیالی میزنم ولی.‌
تمام نمی شود
خسته ام
خسته...
شاید باید خستگیم را
روی برگ های سفید دفترم بنویسم...
یا در گوشه ای از دیوار های اتاقم جا بگذارم
یا پشت آن پنجره خیس بنشینم و به قطره ای باران که در آسمان میریزد نگاه کنم
باز یاد تو افتادم در این بارانی که دارد سیل می شود
می ترسم مرا با خود ببرد
می ترسم
دیگر تو را نبینم...
شاید حرف آخر باشد
نمی دانم کجای کاش این سیل مرا به تو برساند
تبلیغات گوگل
اگر به درستی اجرا شود می‌تواند کسب و کار شما را در مدت زمانی کوتاه به موفقیت برساند. در سال‌های اخیر دنیای بازاریابی
به طور چشمگیری تغییر کرده است و تبلیغات گوگل یکی از سیستم هایی است که نقش بزرگی در این تغییر داشته است. به همین دلیل تبلیغات گوگل یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات
آنلاین است و توسط هزاران سازمان کوچک، متوسط ​​و بزرگ مورد استفاده
قرار می گیرد.
ادامه مطلب
شسینا
شرکت صنایع شیمیایی سینا از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 300 درصدی خبر داد."شسینا" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 3 به 12.2 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت درصورت موافقت سازمان بورس از محل سود
انباشته و با هدف اصلاح ساختار مالی و ریسک ها و هزینه های مالی اعمال
خواهد شد.
اتکام
ادامه مطلب
پیچ و رول پلاک
معمولا از پیچ و رول پلاک به این خاطر استفاده میکنیم برای محکم سازی سنگ نما  بسیار مطلوب و مناسب و بصرفه میباشد  باعث استحکام بخشیدن به سنگ نماهایی با قدمت چند ساله میباشد. این حرفه نیاز به تخصص و تبحر بسیار دارد ، اگر به برای پیچ و رول پلاک به دنبال شرکتی با تخصص حرفه ای و معتبر هستین شرکت دلتا در تهران با کادری حرفه ای و مجرب ، میتواند با ارائه خدمات حرفه ای شما رو به بهترین شکل و سریعترین زمان ممکن به مقصود برساند.

https://www.deltacove
قیمت هر کابل شبکه
lan در زیر آن درج شده است، اما در صورت ایجاد هر گونه ابهام در مورد
قیمت ها و اطلاع از موجودی با شماره های فوق تماس بگیرید. فروشگاه نت ران
تمام سعی خود را به کار گرفته است تا تجهیزات شبکه را با پایین ترین قیمت و
دریافت کمترین سود ممکن به دست مشتریان گرامی برساند.به
دلیل نوسان بازار قیمت برخی از محصولات درج نشده است، پیشنهاد میکنیم
برای دریافت قیمت روز این محصولات با بخش فروش تماس حاصل فرمایید
طبری گوید من در خراسان بلای سر امام رضا بودم  بخدمت ایستاده بودم و جمعی از بنی هاشم که اسحاق بن موسی در میانشان بود خدمت نحضرت بودند امام فرمود ای اسحاق بمن خبر رسید که مردم اهل. سنت میگویند ما عقیده داریم که مردم رده ما هستند نه سوگند بخوبشی و قرابتیکه با پیغمبر ص  دارم نه من هرگز این سخن  گفته ام و نه از پدارانم شنیده ام نه بمن خبر رسیده که یکی از انها گفته باشد ولی من میگویم مردم بنده ما هستند در اینکه اطاعت ما بر انها واجبست  در اطاعت فرمان
وسنا
سرمایه گذاری نیروگاهی ایران از برنامه افزایش سرمایه 42 درصدی خبر داد."وسنا" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 244.1 به 345.8 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت درصورت موافقت سازمان بورس از محل
مطالبات سهامداران و آورده نقدی به منظور مشارکت در افزایش سرمایه شرکت
سرمایه پذیر اعمال خواهد شد.
“تمارض شاید در ظاهر بخواهد تلاش کند این مفهوم را برساند که “من دارم حرف
تازه‌ای می‌زنم” اما کلیت فیلم در همین جمله‌ی انتصابی و دکوری خلاصه گشته و
بیشتر اثر را تبدیل به یک تجربه‌ی تکنیکال بصری و کارگاهی می‌کند. اما با
تمام این اوصاف عبد آبست در نخستین تلاش سینمایی‌اش نشان داد که فیلمساز با
استعداد و باسوادی است و در آینده‌ای نه چندان دور می توان روی او حساب
ویژه‌ای باز کرد.
این فیلم را میتوانید از اینجا دریافت نمایید:

گفتم که: به خد امی سپارم و حضرت زهرا هم نگهدارتان هست. قبل از اینکه از خانه برود همان حالت مجدد به خانم ایشان دست می دهد و خلاصه مجبور است که این خانم و خانواده را به همین وضعیت با چند بچه رها کند و خودش را به کاروان برساند.
ادامه مطلب
دلفین ها نوعی از حیوانات آبزی باهوش، باروحیه همکاری هستند ودر ارتباطات خود شیوه برنده–برنده را برگزیده‌اند.
دلفین هیچ کمبودی ندارد ومی خواهد که همه چیز را با همگان تقسیم کند.
اگر یک دلفین زخمی شود، ۴ دلفین دیگر او را همراهی می کنند ، تا خود را به گروه برساند.
در همین راستا پژوهشگران تعداد ۹۵ کوسه و ۵ دلفین را به مدت یک هفته در استخر بزرگ رها کرده و به مطالعه حالات رفتاری آنها پرداختند.کوسه‌ها به یکدیگر حمله کردند و در این تهاجم تعداد زیادی
چراغ سبز
به بازارسرمایه
برخی از بانک‌های دولتی و خصوصی طبق بخشنامه جدید بانک مرکزی ، اخیرا" نرخ
سود سپرده را از 20 به 19 و 18 درصد کاهش داده اند که می تواند چراغ سبزی
به بازارسرمایه و تغییر جریان نقدینگی باشد .
خفنر
فنرسازی خاور از برنامه
افزایش سرمایه 134 درصدی خبر داد."خفنر" در نظر دارد سرمایه اسمی 20 میلیارد تومانی از محل
تجدید ارزیابی دارایی ها به بیش از 46.7 میلیارد تومان برساند .
ادامه مطلب
شرکت فیات کرایسلر قرار است ۷۰۰ میلیون یورو برای ساخت خط تولید نسخه برقی
«فیات ۵۰۰» سرمایه‌گذاری کند. به‌نظر می‌رسد که این خودروساز ایتالیایی
دیگر به‌دنبال ادغام با شرکت رنو پس از شکست مذاکرات اولیه نخواهد بود.
پیترو گورلیر، مدیر فروش اروپای فیات این خبر را با حضور در کارخانه
میرافیوری تورین در ایتالیا اعلام کرد. قرار است خط تولید مزبور سالانه
حدود ۸۰ هزار دستگاه خودروی فیات ۵۰۰ برقی را به تولید برساند.
ادامه مطلب
به گزارش مشرق، نوجوان نوشت :  کانال تلگرامی اخبار سوریه : نفتکش ایرانی فورچون یا همان کشتی حامل بنزین تولید ایران که برای کمک به ونزوئلا در حال دریانوردی در اقیانوس اطلس است، ساعتی پیش از شمال جزایر قناری عبور کرد تا در میان بهت و حیرت بسیاری از آنهایی که فکر می کنند اتفاق خواهد افتاد، خودش را به آمریکای لاتین برساند.
ادامه مطلب
داستان این فیلم درباره مادر جوانی است که بعد از حمله‌ی یک موجود بیگانه به زمین، تلاش می‌کند تا دو فرزند خود را از طریق رودخانه به پناهگاه امنی برساند. این مادر به فرزندان خود آموخته تا برای آگاهی از خطرات، از گوش‌های خود به خوبی استفاده کنند؛ او چشمان خود و بچه‌هایش را با چشم‌بندهایی بسته است. ماجراهای فیلم جعبه پرنده براساس رمانی به همین نام و به نوشته‌ی جاش مالرمن، ساخته شده است. داستان این فیلم در آینده‌ای نزدیک رخ می‌دهد.
ادامه مطلب
بیدار شدم. هراسان و گیج. انگار که قرار است دنیا ترمزش را بکشد. چندشنبه بود؟ چه ساعتی بود؟ یادم نمی آمد.گیر افتاده بودم در برزخ ندانستن. کمی بعد فهمیدم همه چیز سر جای خودش است، خورشید دوباره طلوع کرده، گنجشک ها بازیگوشی می کنند، آدم ها سر کار رفته اند و دنیا هم فعلا زندگی اش را دودستی چسبیده. اما فکر کردم که باید شبیه پیرمرد انیمیشن آپ، یک عصای چهارپا بخرم و یک ساعت کوچولو از همین ها که درش باز می شود و یک زنجیر دارد و توی جیب جا می شود! از همان ها
چگونه شارژر تقلبى را از اصلى تشخیص بدهیم ؟
ابتدا به ضرر و زیان شارژر تقلبی میپردازیم:
باید گفت شارژر تقلبی آیفون و آیپد طی استفاده درازمدت و حتی برخی اوقات با استفاده چندروزه ممکن است به دستگاه شما آسیب‌هایی برساند  مانند؛ 
-به خطر انداختن سلامت باتری ، موجب باد کردن آن می‌شود.
ادامه مطلب
هر چند وقت یک بار مصرعی از یک شعر دل انگیز، فرازی از یک دعای الهام بخش، آیه‌ای از یک سوره نجات بخش توی سرم چرخ می‌خورد و وقت‌هایی که حواسم نیست یا سخت مشغول کار هستم بی‌هوا زمزمه‌اش می‌کنم. این روزها مدام با «ما را به کاروانت کی می‌رسانی آقا» مشغولم. وقت گردگیری، وقت اتوکشی، وقت تفت پیاز، وقت خرد کردن سیب زمینی، پشت چراغ قرمز و... کسی چه می‌داند شاید همین کارهای کوچک، همین آماده کردن لقمه نان و پنیر بچه‌ها وقتی خیلی خسته‌ای، همین اتو کرد
حتماَ
شما هم این خبر را شنیده‌اید که «مجموع وزن ویروس کرونا در کل دنیا فقط پنج گرم
است»!
آری انسان
ضعیف است؛ صاحب هر تکنولوژی و ثروتی هم که باشد، در مقابل خواست خدا عاجز است:
«اگر
خدا به تو زیانى برساند، کسى جز او برطرف کننده‌ی آن نیست و اگر خیرى به تو برساند
پس او بر هر چیزى توانا است».[1]

[1] وَ إِنْ یَمْسَسْکَ
اللَّهُ بِضُرٍّ فَلا کاشِفَ لَهُ إِلاَّ هُوَ وَ إِنْ یَمْسَسْکَ بِخَیْرٍ فَهُوَ
عَلى‏ کُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدیرٌ (سوره انعام: 17)
سود بزرگ هیوندای از تولید شاسی بلند ها
هیوندای پیش بینی می کند سهم بازار آمریکای ان ها امسال دوباره رشد کند. هدف شرکت در حال حاضر سهم بازار 4.2 درصدی در مقایسه با عدد 3.9 درصدی سال پیش است. این در حالی می باشد که فروش شاسی بلند جدید پالیسید از نیمه دوم سال جاری شروع شده است. هیوندای قصد دارد تا سال 2023 سهم خود از بازار آمریکا را با 5.2 درصد برساند.
ادامه مطلب
فارابى را در فصوص سخنى بدین مضمون است که:
همانگونه که دستگاه گوارش انسان به بیمارى بولیموس مبتلا مى‏شود و مزاج احساس گرسنگى نمى‏کند و غذا نمى‏خواهد و اعضا و جوارح همه تحلیل مى‏روند، و باید شخص مبتلاى به بیمارى بولیموس خودش را به پزشک معالج برساند تا درمان شود و در نتیجه دستگاه گوارش غذا بخواهد و اعضاء و جوارح غذاء بگیرند؛ همینگونه بیمارى روانى دنیازدگى به انسان روى مى‏آورد که مى‏گوید همین‏قدر که دانسته‏ام مرا بس است؛ این بیمار باید خ
بار اثبات در دعوی اعسار از پرداخت مهریه در خصوص دعوی اعسار نسبت به مهریه با توجه به صریح ماده ۷ قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی از آنجایی که  مهریه جز دیون ابتدایی بوده و از آنجایی که مدیون در عوض مهریه مالی دریافت نکرده بار اثبات دعوی بر عهده ی خوانده دعوی اعسار می باشد و به عبارت دیگر خوانده دعوی اعسار بایستی تمکن خواهان دعوی اعسار از پرداخت مهریه را به اثبات برساند در غیر این صورت دعوی اعسار با سوگند خواهان پذیرفته می شود.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، موندو دپورتیوو نوشت: آلباسته اولین تیمی بود کهلیونل مسیتوانست پشه اش را باز کند. این پیوستگی درون یکم می سال ۲۰۰۵ در لالیگا صورت داد. ۱۵ سال از این گل می گذرد. بازی بی اهمیتی برایبارسلونا نبود. آبی اناری ها به پیروزی نیاز داشتند تا فاصله شش امتیازی خود را با رئال مادرید حفظ کنند. مادرید توانسته بود رئال سوسیداد را تو آنتوئتا شکست دهد و اختلاف را به سه امتیاز برساند. با وجود این که آلباسته تیم قدرتمندی نب
غسالم
شرکت سالمین از برنامه افزایش سرمایه سنگین 1400 درصدی خبر داد."غسالم" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 30 به 450 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس از
محل تجدید ارزیابی دارایی ها و با 4 هدف اصلاح ساختار مالی، کارآمد سازی
دارایی ها ، کاهش ریسک مالی و بهبود نسبت مالکانه صورت خواهد گرفت.
ادامه مطلب
روز
مَبْعَث ،روزی است که پیامبر اسلام(ص) ، به درجه پیامبری برگزیده شد و
مأمور شد که چندخداپرستی و بت‌پرستی را از زمین بردارد و خداپرستی را رواج
دهد و پیام وحی را به مردم برساند. حضرت محمد( ص) در این زمان چهل سال داشت
و در مکه زندگی می‌کرد.
مقدمه
بی ‏تاب از حرارت تکلیم، از قله «نبوت» باز می‏ گردد.اینک ندای «اقرأ باسم ربک الذی خلق» در جانِ روشن پیامبر صلی‏ الله‏ علیه‏ و‏آله طنین انداخته است .قرآن، بر قلب مبارک پیامبری نازل می‏ شود که امین و
تکشا
شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از برنامه افزایش سرمایه 82 درصدی خبر داد."تکشا" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 10.9 به 20 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال خواهد شد تا صرف رعایت الزامات سازمان بورس، تأمین سرمایه در گردش موردنیاز جهت تولید سه محصول جدید و اصلاح ساختار مالی شود.
سریال Peaky Blinders : در دهه 20 که گروه های گنگستری در شهر بیرمنگهام واقع در انگلستان بسیار زیاد شده است، یک گروه گنگستر سعی میکند خود را در این دهه به قدرت برساند. میتوانید فصل پنجم این سریال با کیفیت های مختلف از سایت دانلودور دانلود کنید.
ادامه مطلب
معروف ترین قاتل های زنجیره ای ایران :
کشتن یک انسان بدون شک بدترین کاری است که یک انسان میتواند انجام دهد و اگر یک نفر چندین نفر را به قتل برساند، تبدیل به یک قاتل زنجیره ای میشود.
قاتل های زنجیره ای زیادی در سرتاسر جهان وجود دارند اما خب اینبار به بقیه ی جهان کاری نداریم و میخواهیم برویم به سراغ ایران. پس با ما همراه باشید.
تذکر: این پست دارای داستان های دلخراش است.
ادامه مطلب
پسر مو طلایی فوتبال آمریکایی جنوبی در سن 40 سالگی به طور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
دیگو فورلان که سابقه بازی در تیم‌های همچون منچستریونایتد، ویارئال، اتلتیکو مادرید و اینتر میلان را در کارنامه دارد در این فصل در لیگ هنگ کنگ با لباس تیم کیچی به میدان رفت.
وی در اینباره به خبرنگاران گفت: تصمیم آسانی نبود، من نمی‌خواستم زمان آن فرا برسد، اما می‌دانستم که بالاخره باید این کار را انجام دهم
فورلان فوتبال حرفه‌ای خود را در ایندیپندنت آر
میدان الکتریکی
مفهوم میدان الکتریکی توسط مایکل فارادی مطرح شد. میدان الکتریکی در اطراف جسم باردار شکل می‌گیرد و به تمام ذرات باردار درون میدان نیرو وارد می‌کند. میدان الکتریکی بین دو بار، مشابه میدان جاذبه بین دو جرم عمل می‌کند و مانند آن در فضای بی‌نهایت گسترش می‌باید و یک رابطه مجذور معکوس با فاصله نشان می‌دهد. اما، یک فرق اساسی در این بین وجود دارد. میدان جاذبه همیشه در نقش جذب‌کننده عمل می‌کند و می‌کوشد تا دو جسم را به یکدیگر برسان
اگر به دنبال شرکتی هستید تا هرگونه بار و اثاثیه را در امنیت کامل و با تعرفه‌های مناسب از تهران به مقصد قم برساند شرکت باربری تهران به قم سپند بار خدمت‌رسان شما است. سپند بار دارای بورد تخصصی در زمیه باربری بیش از یک دهه است که در تهران و شهرستان مشغول فعالیت می‌باشد. […]
نوشته حمل بار و باربری تهران به قم اولین بار در سپند بار. پدیدار شد.
حمل بار و باربری تهران به قم
منبع : سپند بار
فروش آنلاین تمامی سوغات یزد در کرج
تهیه‌ی سوغات برای نزدیکان یکی از بخش‌های جدانشدنی در سفر است. در ادامه با نمونه‌هایی از سوغات و خوراکی های  این استان آشنا می‌شویم.سوغات یزد شامل دو دسته‌ی مواد خوراکی و شیرینی‌ها و صنایع دستی است. شیرینی‌های یزد بسیار معروف و لذیذ هستند. فروشگاه امیر یزدی مفتخر است تمامی شیرینیجات و محصولات این استان را بصورت آنلاین و تحویل فوری بدست شما عزیزان برساند کافی است با کیفیت ترین محصولات را از این فروشگاه
[یاقوت حموی] در جلد هشتم کتاب معجم البلدان مینگارد: فرعون به هامان دستور داد که نهر سردوس را حفر کند. هنگامی‌که هامان مشغول حفر جوی شد، اهالی قریه‌ها هرکدام می‌آمدند و مالی می‌دادند که عبور آن نهر از قریه آن‌ها باشد. هامان گاهی آن نهر را به‌طرف مشرق و گاهی به‌طرف مغرب و گاهی به‌طرف قبله می‌برد و بدین‌وسیله از هر قریه‌ای مبلغی می‌گرفت تا اینکه صد هزار دینار جمع کرد و پول‌ها را نزد فرعون آورد و قضیه را برای فرعون شرح داد. فرعون گفت: وای ب
عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی با تاکید بر اینکه تصمیم آمریکا برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران همانند گذشته ناکام خواهد ماند، گفت: در دوران قبل از ترامپ نیز چندین بار از این قبیل تصمیمات گرفته شده است و با ناکامی روبه رو شده است، این بار نیز به نتیجه‌ای نخواهد رسید.

علی بختیار در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تصمیم اخیر آمریکا در خصوص عدم تمدید معافیت‌های خرید نفت از ایران بیان کرد: آمریکایی‌ها در طی این ۴۰ سال هر روز به نوعی دشمنی خو
آموزش هفتاد سی 7030
کد یا شناسه معرف s33333

سامانه ۷۰۳۰ هفتاد سی یک سامانه‌­ی فروش محصولات اعتباری است که به صورت یکپارچه، به روز، ساده و امن این امکان را به کاربران خود می‌­دهد تا با فراغ بال و آسودگی خاطر به انجام پراخت­های الکترونیکی خود بپردازند. ۷۰۳۰ بر آن است تا هزینه­‌ی تبلیغات را با سپردن این امر به کاربران خود به طور خاص و سهیم کردن آن­‌ها در سود حاصل از تراکنش­‌ها، به حداقل برساند.
دسبحان
شرکت سبحان دارو از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 29 درصدی خبر داد."دسبحان" درصدد است سرمایه فعلی را از 103 به 133 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت دارویی از محل مطالبات سهامداران و
آورده نقدی و با اهداف خرید و جایگزینی ماشین آلات و تجهیزات تولیدی ،
نوسازی و تجهیز خطوط تولیدی و پشتیبانی به منظور اخذ تاییدیه GMP معاونت
غذا و دارو و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر اعمال خواهد
شد.
ادامه مطلب
نقرس چیست؟
نقرس نوعی التهاب مفاصل است. این بیماری می تواند منجر به حملات ناگهانی درد، سوزش، خشکی و ورم در مفصل شود. این حالت معمولا در انگشت شست پا رخ می دهد.
این حملات می توانند بارها و بارها رخ بدهند، مگر اینکه نقرس مورد درمان قرار گیرد. به مرور زمان نقرس می تواند به مفاصل، تاندون ها و سایر بافت های بدن شما آسیب برساند.
نقرس در مردان بیشتر شایع است.

ادامه مطلب
چگونه در یک دقیقه یا کمتر از آن بخوابیم
امروزه با شرایط جامعه هیچ جای تعجب نیست که چرا افراد از برخی مشکلات مانند خواب برخوردار می باشند در حقیقت با توجه به گزارش گالوپ به 61% از آمریکایی ها توصیه می شود که 7 تا 8 ساعت در هر شب بخوابند . همانگونه که احتمالاً شما از قبل می دانستید خواب باعث می شود خستگی که در طول روز کاری تان وارد بدن شده اند به واسطه خوابیدن و استراحت کردن از بدن خارج شود . خواب نامناسب یا بیش از حد گفته شده می تواند به سلامت جسمانی
چسب های مخصوص آببندی بتن و استخر: این روز ها به دلیل افزایش ساخت استخر ها در آپارتمان ها، شما شیوه های متعددی را مشاهده می کنید که به واسطه آن ها می توان نشتی ها را کاهش داد. چسب بتن آب بند استخر که یکی از بهترین انواع چسب آب بندی است را می توانید در این زمینه مورد استفاده قرار دهید.مسلما شما برای آب بندی باید از ترکیبات خاصی استفاده کنید که احتمال نشت از درون لایه بتنی یا سیمانی استخر ها را به حداقل برساند.چسب آب بندی استخر یا چسب بتن آب بند است
ابزار آلات عجیب و غریب جاسوس‌ها از سری جیمز باند سر در آوردند و تقریبا تبدیل به عنصر شماره یک تمام آثار جاسوسی محور شدند؛ حتی جانی انگلیش هم یک سری ابزار عجیب و غریب برای خودش دارد که با آنها ماموریت‌های خود را پیش می‌برد. انیمیشن Spies in Disguise با همین ایده پیش رفته و تصمیم گرفته که تخیل در این ابزار آلات را به حد اعلا برساند و کاری کند که جاسوس قهرمان قصه، تغییر شکل داده و یک کبوتر شود. داستانی همینقدر شوخ و شنگ و دیوانه‌وار که دستمایه ساخت Spies

انواع روش های بغل کردن همسر و تکنیک های آن

بغل کردن زن و شوهر

در نظر بگیرید که فرد پس از یک روز بسیار بد و افت رتبه به وسیله مدیرش در محل کار به منزل باز می گردد، مطمئنا تنها چیزی که می تواند فرد را به ارامش برساند و از فشار روحی روانی ایجاد شده در وی بکاهد، همراهی ، دلگرمی و در آغوش گرفتن همسر میباشد .
ادامه مطلب
سلام. خیلی از مراجعان بنده در خصوص استفاده یا عدم استفاده از تبدیلات Mini USB به USB Type C می پرسیدند که آیا به دستگاه آسیب می رساند یا خیر؟
جواب واضح است! همانطور که یک کابل بی کیفیت می تواند به دستگاه آسیب برساند، یک مبدل بی کیفیت هم امکان آسیب رساندن را دارد و بلعکس، همانطور که یک کابل با کیفیت آسیبی به دستگاه وارد نمی کند، مسلما یک مبدل با کیفیت هم مشکلی ایجاد نمی کند. بنابراین مهم این است که یک مبدل با کیفیت انتخاب شود. اینکه کابل یک تکه استفاده ش
وتوکا
برگزاری مزایده فروش نیروگاه 16 مگاواتی شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد.
رنیک
شرکت جنرال مکانیک از
برنامه افزایش سرمایه 50 درصدی خبر داده بود از اصلاحیه انتشار و تهیه طرح
توجیهی افزایش سرمایه حسابرسی نشده خبر داد ."رنیک" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 100 به 150 میلیارد
تومان برساند تا از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی قادر به خرید ماشین
آلات تخصصی جهت توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی شود.
ادامه مطلب
کنسول کیست؟
 مأموری که کار رسمی او حمایت هم میهنان خود و حفظ منافع آنها در کشور بیگانه می باشد(قنسول ). 
نمایندۀ یک کشور در یکی از شهرهای کشور بیگانه که به کارهای مربوط به اقامت هم وطنانش در آن کشور و نیز کارهای مربوط به اقامت اتباع کشور میزبان در کشور خودش رسیدگی می کند.
نماینده ٔ یک دولت در شهری از کشور بیگانه که موظف است هم میهنانش را تحت حمایت بگیرد و اطلاعات سیاسی و اقتصادی را به دولت خود برساند.
اکثر مردم ایران از همان اولین لحظاتِ نشرِ خبرِ قتلِ "میترا استاد" می‌دانند که "محمد علی نجفی" قصاص نمی‌شود و به احتمال زیاد به یک جایی حوالیِ جزایرِ قناری با امکاناتِ رفاهیِ کامل، تبعید خواهد شد.
خداوند به حق همین روزهای  عزیز، آن کسی که کُلتِ خودکار را با قابلیت شلیک 5 گلوله، آن هم فقط با یک بار فشار دادن ماشه اختراع کرد ، به سزای اعمالش برساند تا درس عبرتی باشد برای دیگران. 
و عاقبت لینک
نظرات بعد از تایید نمایش داده می‌شوند
حضانت به معنی مراقبت و نگهداری از فرزند است . معمولا در مورد نگهداری از فرزند تا زمانی که پدر و مادر با یکدیگر زندگی می کنند مشکلی در این خصوص وجود ندارد . اما هنگامی که پدر و مادر از هم جدا می شوند یک موضوعی مطرح می شود که نگهداری از فرزند بر عهده چه کسی است .
یک قاعده ابتدایی وجود دارد که نگهداری از فرزند تا سن هفت سالگی بر عهده مادر و پس از آن بر عهده پدر می باشد . در برخی از موارد مانند وابستگی شدید عاطفی ،اعتیاد به مواد مخدر و الکل و عدم تعادل

زمان بستر جاری عشق است تا انسانها را در خود به خدا برساند وتمامی آنچه در زمان حدوث می یابد باقی است.
شهید آوینی
+وَ لَا تحَْسَبنََّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فىِ سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتَا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون
            ما مسافر زمانیم و حقیقت جادوانگی مسافر همیشگی بودن نیست.
            جدا شدن از این حدود مادیه.

+تو کتابخونه ساعت نگاه کردم ، 04:04:04 بود . گوشیو آماده کردم و منتظر این لحظه شدم.

آیا کاشت ابرو محدودیت دارد؟
سوالی که برای مراجعه کنندگان کاشت ابرو همیشه مطرح است، محدودیت داشتن یا نداشتن کاشت ابرو است. جواب این سوال که آیا کاشت ابرو محدودیت دارد، بله است. این روش زیبایی پزشکا در کنار تمام فواید و نتیجه طبیعی که دارد، محدودیت هایی هم در رابطه با استفاده از روش هم وجود دارد. منظور از محدودیت هدف هایی که این عمل زیبایی نمی تواند آنها را برآورده کند.
محدودیت اول کاشت ابرو زمانی است که شخص حالت ابروهای خود را دوست ندارد و در
مدیریت ریسک فرایندی است  که شامل شناسایی، تحلیل و پاسخ به عوامل خطرساز است که در طول عمر یک پروژه ممکن است به وقوع  بپیوندد. اگر مدیریت ریسک به طور صحیح اجرا شود می‌تواند با کنترل وقایع پیش روی آینده، از خطرات احتمالی جلوگیری کند.
هدف از مدیریت ریسک
هدف از مدیریت ریسک، مدیریت عوامل خطرسازاست و شامل فعالیت‌های شناسایی، ارزیابی، پایش و کاهش تأثیر ریسک‌ها می‌شود. یک برنامه مدیریت ریسک صحیح با استراتژی‌های مدیریت ریسک مناسب می‌تواند عوام
-----------------------------------------------------------------
توضیحات اقامتگاه شما گام فروش بلند شما است. تصاویر و عناوین مشتریان را متوجه شما می‌کنند، و اکنون توضیحات شما باید آن‌ها را متقاعد کند.
توضیحاتی عالی خواهند بود که:
 ارزش واقعی #اقامتگاه شما را به حداکثر برساند
 تمام توجه شما را به مشتری اختصاص دهد، 
 و یک مسیر تماس خاص و بسیار قوی برای اقدام داشته باشد.
ادامه مطلب

فرزند حاج قاسم بیمار بود. به حاجی خبر دادند. نتوانست خودش را برساند. در مأموریت بود. پسرش لحظات آخر عمر را بدون حضور پدر گذراند. پدر اما فرزندان دیگری از ایران و عراق و سوریه و لبنان و ... در جبهه نبرد داشت که نمی توانست تنهایشان بگذارد. رابطه بچه های حاج قاسم با پدر را که در این چهل روز دیده اید و رابطه حاجی با بچه های خودش و با فرزندان شهدا که همه آنها را مثل فرزندان خودش دوست می داشت.
پدر و مادر حاج قاسم هم که در بستر بیماری بودند حاجی در مأموری
وب‌سایت iFixit به میزان تعمیرپذیری گوشی اسنشال فون، امتیاز ۱ از ۱۰ داد و اعلام کرد که این گوشی تقریبا غیر قابل تعمیر است. اندی رابین، خالق اندروید، گوشی ساخت استارتاپ خود را اوایل خردادماه با نام استنشال فون معرفی کرد. این گوشی توانست به‌سرعت محبوبیت زیادی پیدا کند و به‌عنوان یکی از گوشی‌های پرچم‌دار سال ۲۰۱۷ شناخته شود. متأسفانه شرکت اندی رابین نتوانست این گوشی را در تاریخی که وعده داده بود، به دست کاربران برساند؛ ولی بالاخره کسانی که ای
همسفر!در این راه طولانی که ما بی‌خبریم و چون باد می‌گذردبگذار خرده اختلاف‌هایمان با هم باقی بماندخواهش می‌کنم! مخواه که یکی شویم، مطلقامخواه که هر چه تو دوست داری، من همان را، به همان شدت دوست داشته باشمو هر چه من دوست دارم، به همان گونه مورد دوست داشتن تو نیز باشدمخواه که هر دو یک آواز را بپسندیمیک ساز را، یک کتاب را، یک طعم را، یک رنگ راو یک شیوه نگاه کردن رامخواه که انتخابمان یکی باشد، سلیقه‌مان یکی و رویاهامان یکی.هم‌سفر بودن و هم‌هد
همسفر!در این راه طولانی که ما بی‌خبریم و چون باد می‌گذردبگذار خرده اختلاف‌هایمان با هم باقی بماندخواهش می‌کنم! مخواه که یکی شویم، مطلقامخواه که هر چه تو دوست داری، من همان را، به همان شدت دوست داشته باشمو هر چه من دوست دارم، به همان گونه مورد دوست داشتن تو نیز باشدمخواه که هر دو یک آواز را بپسندیمیک ساز را، یک کتاب را، یک طعم را، یک رنگ راو یک شیوه نگاه کردن رامخواه که انتخابمان یکی باشد، سلیقه‌مان یکی و رویاهامان یکی.هم‌سفر بودن و هم‌هد
ماموریت ها و  چشم انداز های شرکت 
mission ماموریت♦️vision چشم انداز
چه کاری انجام می دهیم و به چه کسانی کارمان را ارائه میکنیم و چگونه کارمان را ارائه می دهیم.  همگی موارد گفته شده در ماموریت  هر سازمانی تشریح می شود.ماموریت، کارهای اصلی و موتور محرک هر شرکت به حساب می آیند،  ماموریت ها باید در مسیر فرهنگ و ارزش شرکت تعریف شده تا شرکت را به هدف های خود برساند.  
♦️چشم انداز هر سازمان آینده هر سازمان و آنچیزی هست که سازمان می خواهد به آن تبدیل شود
ماموریت ها و  چشم انداز های شرکت 
mission ماموریت♦️vision چشم انداز
چه کاری انجام می دهیم و به چه کسانی کارمان را ارائه میکنیم و چگونه کارمان را ارائه می دهیم.  همگی موارد گفته شده در ماموریت  هر سازمانی تشریح می شود.ماموریت، کارهای اصلی و موتور محرک هر شرکت به حساب می آیند،  ماموریت ها باید در مسیر فرهنگ و ارزش شرکت تعریف شده تا شرکت را به هدف های خود برساند.  
♦️چشم انداز هر سازمان آینده هر سازمان و آنچیزی هست که سازمان می خواهد به آن تبدیل شود
امام صادق (علیه السلام ) فرمود:
خداوند وقتى بخواهد به بنده اش خیرى برساند وقتى بنده اش گناهى مى کند به دنبال گناهش، به بلاء و ناملایمى دچارش مى سازد، تا استغفار بیادش بیندازد و وقتى بخواهد به بنده اش شرى برساند وقتى بنده اش گناهى کرد دنبال گناهش نعمتى به او مى رساند، تا بدین وسیله استغفار از یادش برود، و او همچنان به گناه کارى خود ادامه دهد، و این سخن خداست که مى فرماید: «سنستدرجهم من حیث لا یعلمون» و این استدراج به نعمت دادن در وقت معصیت است
تلیسهدامداری تلیسه نمونه اعلام کرد هیچ برنامه ایی برای افزایش سرمایه از
تجدید ارزیابی دارایی ها ندارد .
داروسازی امین
داروسازی امین افزایش سرمایه 63 درصد از سود انباشته دارد.
بیمه اتکایی امین
هیات مدیره بیمه اتکایی امین پیشنهاد افزایش سرمایه 10 درصدی از سود
انباشته و سایر اندوخته ها داد تا در صورت تصویب ، سرمایه اسمی را از 300
به 330 میلیارد تومان برساند .این اقدام با هدف شرایط خاص اقتصادی کشور و نیاز بیمه گران اتکایی به
سرمایه بیشتر جهت نگه
بیمه کوثر
بیمه کوثر که درخواست افزایش سرمایه 60 درصدی داده بود،
توانست موافقت سازمان بورس را برای افزایش سرمایه 41 درصدی بدست آورد تا
سرمایه فعلی را از 250 به 352.7 میلیارد تومان برساند. 25 درصد تامین مالی
"کوثر" معادل 63.6 میلیارد تومان از محل سود انباشته و 16 درصد دیگر معادل
39.1 میلیارد تومان از محل سایر اندوخته ها اعمال می شود تا صرف اصلاح
ساختار مالی شود.
ادامه مطلب
احتمالا برای شما هم پیش آمده که روی تبلیغی کلیک کرده اید و سر از ناکجا آباد در آورده اید، جایی که هیچ ربطی با تبلیغ انجام شده ندارد.
درست است که بحث از کسب درآمد اینترنتی و بازاریابی آنلاین است اما قرار نیست که سر کاربران را شیره بمالیم. یکی از تکنیک های مهم در بازاریابی اینترنتی، انطباق بین تبلیغات با سایت است. تبلیغات شما باید همان پیغامی را به کاربر برساند که پیام لندینگ پیج (صفحه فرود) شما است.
اگر تبلیغات شما منطبق بر سایت شما نباشد، کارب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها